Fredag
23 Feb 1 match
Söndag
25 Feb 1 match
Torsdag
29 Feb 1 match
Lördag
02 Mar 2 matcher
Söndag
03 Mar 1 match
Onsdag
06 Mar 1 match
Söndag
10 Mar 2 matcher
Fredag
15 Mar 1 match
Lördag
16 Mar 1 match
Torsdag
21 Mar 1 match
Lördag
23 Mar 1 match
Måndag
25 Mar 1 match
Idag 1 match

Auktion av signerade matchtröjor och väggvepor - AVSLUTAD

31 maj 2018 17:00
HERR

Nu är budgivningen på årets hemmaställ och väggvepor igång. I vinsten ingår förutom säsongens hemmatröja signerad av spelarna även dennes shorts. Allting är original och nyttjas av spelarna under säsongen.

Väggveporna har hängt på läktaren under säsongen och auktioneras ut separat.

Budgivningen är avslutad.

Du mejlar ditt bud till [email protected]

Väggveporna är 1,5x3 meter (bxh) och har hängt på långsidan på läktaren under säsongen.

Buden kommer att uppdateras tre gånger dagligen med senast budgivare och belopp.

Budgivningen startar på 500 kr för matchtröjorna och 300 kr för veporna.

Minsta belopp att höja befintligt bud med är 50:-. Spelarnamn, storlek och aktuellt bud finner ni i listan nedan.

När budgivningen är avslutad kontaktar vi vinnaren angående betalning och uthämtning/frakt. Vid frakt debiteras 50 kr för att få tröjan och shortsen skickade hem till er via posten. Vepan hämtas i Nyhemshallen.

Betalning sker helst via bankgiro (5352-5143) eller swish (123 312 94 00). Märk betalningen med ert namn, auktion samt nummer på det matchställ som ni har vunnit.

Bud som kommer in senare än 17:45 vid auktionens stängning gör att budgivningstiden förlängs ytterligare 15 min på den produkten.

Bud senast uppdaterade: kl 18:31 2018-06-03